Gertrud Weiss Richter *
(Linz 1942 geb.) "Ohne Titel", signiert Weiss, datiert 2007, 40 x 120 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 11:12
- Vyvolávací cena:
Gertrud Weiss Richter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 11:12 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |